Mobilusis telefonas Xiaomi Mi Mix 2 SE 128GB//8GB RAM

  • 449.00€

  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Gamintojas: XIAOMI
  • Prekės kodas: 0100

Galimi pasirinkimaiŽymos: Jei šios prekės neturime vietoje, ji bus užsakoma ir gaunama per 3 - 5 d.d


Visi toptel.lt parduodami telefonai ir planšetiniai kompiuteriai yra skirti Europos regionui, todėl visiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir reikalavimai.

Visiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams yra taikomas 24 mėn. garantinis laikotarpis

APPLE produkcijai  12 mėn. garantinis laikotarpis, išskyrus jeigu pats gamintojas nenumato kitaip.

Kartu su mobiliaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais komplektuojamiems priedams (ausinėms, baterijoms, įkrovikliams ir kt.), kiekvienas gamintojas nustato skirtingą garantinį laikotarpį.

Nokia, Sony, Motorola, Samsung, LG, HTC, Huawei, CAT, Microsoft, Alcatel mobiliųjų telefonų garantinį remontą atlieka "MTTC" (UAB „Mobiliųjų Telefonų Techninis Centras“) remonto centrai. Garantiniu laikotarpiu, pateikus pirkimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą-faktūrą ar pirkimo čekį) ir garantinę pažymą, remontas atliekamas nemokamai.

Apple mobiliųjų telefonų garantinį remontą atlieka įgaliotas Apple atstovas Lietuvoje "IDEAL" ( UAB "Ideal LT" ) prekybos ir remonto centrai. Garantiniu laikotarpiu, pateikus pirkimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą-faktūrą ar pirkimo čekį) ir garantinę pažymą, remontas atliekamas nemokamai.

Remonto servisų adresus rasite sklityje: "Garantinis aptarnavimas"